Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Połączenie telefonu z PS'em


PanPrezesLiper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, czy istnieje możliwość połączenia telefonu z PS'em, GIMP'em lub jakimś innym programem do grafiki? Bo nie chce kupować tabletu graficznego. Tak więc czy istnieje taka możliwość, jeśli tak to za pomocą jakiej aplikacji/programu?

Opublikowano

Siemka, czy istnieje możliwość połączenia telefonu z PS'em, GIMP'em lub jakimś innym programem do grafiki? Bo nie chce kupować tabletu graficznego. Tak więc czy istnieje taka możliwość, jeśli tak to za pomocą jakiej aplikacji/programu?

Połączenie jako tako możliwe nie jest, ale za to można kupić(tfu) pobrać aplikację Photoshopa na androida.

Opublikowano

Więcej info znajdziesz tutaj:

http://www.photoshop.com/products/mobile

Ja osobiście nie polecam. Znajomy z pracy miał i szczerze, to nic interesującego. Niby Photoshop, ale bardzo, bardzo ograniczony. Coś, jak Paint z dodatkowymi funkcjami.

Ale cóż, może Tobie to podpasuje.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz.

 

Edit: Nigdy nie odeszłam :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...